Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARGININA-SORBITOL SOL.PERF. FLAC. 250ML x 12
- Număr anunț
- DA23745271
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,80 RON
- Valoare atribuită
- 220,80 RON
- Data publicării
- 29.08.2019 09:43
- Termen limită
- 04.09.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2019 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220,80 RON
din 220,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro