Ofertă acceptată Cumpărare directă

Role duplex Lexmark T642 set sase bucati, duplex 500 coli

Număr anunț
DA24532583
Autoritate contractantă
R 4278060 ȘCOALA NAȚIONALĂ DE POLIȚIE PENITENCIARĂ ”CONSTANTIN BRÂNCOVEANU” Târgu Ocna
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI RO6612114)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,20 RON
Valoare atribuită
595,20 RON
Data publicării
29.11.2019 07:52
Termen limită
04.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 07:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,20 RON

din 595,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.