Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mos Craciun ciocolata

Număr anunț
DA24545293
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR.5 TURNU MAGURELE (CUI 4568225)
Furnizor / câștigător
VALCOSTY DEEA SRL (CUI 36427690)
Cod CPV
15842100-3 · Ciocolata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,70 RON
Valoare atribuită
164,70 RON
Data publicării
02.12.2019 07:32
Termen limită
07.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,70 RON

din 164,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.