Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reductor presiune Mediselect II, O2, DIN (pentru butelia de 5 litri portabila)

Număr anunț
DA24533215
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.770 RON
Valoare atribuită
1.770 RON
Data publicării
29.11.2019 08:40
Termen limită
06.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.770 RON

din 1.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.