Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ventilatoare + alte articole

Număr anunț
DA23387758
Autoritate contractantă
Comuna Lunca Muresului (CUI 4562435)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,08 RON
Valoare atribuită
550,08 RON
Data publicării
27.06.2019 13:49
Termen limită
02.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,08 RON

din 550,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.