Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piesa in T ptr. ventilatie
- Număr anunț
- DA24538040
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- VERAMITECH S.R.L. (CUI RO26755674)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 29.11.2019 11:29
- Termen limită
- 04.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 07:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.600 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro