- Număr anunț
- DA24259597
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Administrare a Domeniului Public si Privat Zimnicea (CUI 38547979)
- Furnizor / câștigător
- SIMBECOM IMPEX SRL (CUI 8875990)
- Cod CPV
- 03452000-3 · Arbori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.266 RON
- Valoare atribuită
- 19.266 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 14:23
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.266 RON
din 19.266 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro