Ofertă acceptată Cumpărare directă

DELIKAT 75GR

Număr anunț
DA24243881
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA CETATE DOLJ (CUI 15956494)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
15892200-9 · Extracte vegetale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,50 RON
Valoare atribuită
352,50 RON
Data publicării
30.10.2019 11:51
Termen limită
05.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,50 RON

din 352,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.