Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOP RASANTEC ULTRA CARE 40CM
- Număr anunț
- DA24257568
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39812100-8 · Produse de intretinere a podelelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.920 RON
- Valoare atribuită
- 7.920 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 13:03
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.920 RON
din 7.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro