Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piept pui file refrigerat

Număr anunț
DA23987550
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 187 (CUI 4340536)
Furnizor / câștigător
DIM REAL S.R.L. (CUI RO21409203)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
364,65 RON
Valoare atribuită
364,65 RON
Data publicării
30.09.2019 15:58
Termen limită
05.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

364,65 RON

din 364,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.