Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARARE ACOPERIS DIN STUF
- Număr anunț
- DA23396609
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
- Furnizor / câștigător
- ACOPERIŞ DIN STUF SRL (CUI 22502857)
- Cod CPV
- 45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.402 RON
- Valoare atribuită
- 64.402 RON
- Data publicării
- 28.06.2019 12:20
- Termen limită
- 03.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
64.402 RON
din 64.402 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro