Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gigazyme X-tra - ambalaj flacon 2 litri

Număr anunț
DA23397745
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
Cod CPV
24965000-6 · Enzime (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.720 RON
Valoare atribuită
2.720 RON
Data publicării
28.06.2019 13:11
Termen limită
03.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.720 RON

din 2.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.