Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE PENTRU LUCRARI DE CONSTRUCTII
- Număr anunț
- DA23750210
- Autoritate contractantă
- Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,90 RON
- Valoare atribuită
- 267,90 RON
- Data publicării
- 29.08.2019 14:01
- Termen limită
- 05.09.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2019 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
267,90 RON
din 267,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro