Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGAMM -DEVIZ PIATETA 27-25.09.2019 -consumabile motounelte
- Număr anunț
- DA23988709
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO18269681)
- Furnizor / câștigător
- PIATETA SRL (CUI RO2947273)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.237,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.237,48 RON
- Data publicării
- 01.10.2019 09:54
- Termen limită
- 06.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.237,48 RON
din 1.237,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro