Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa fixa UV/Lampa bactericida-2x55W

Număr anunț
DA23757780
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
Furnizor / câștigător
CRISMED SRL (CUI RO17750635)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192 RON
Valoare atribuită
1.192 RON
Data publicării
30.08.2019 13:37
Termen limită
04.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192 RON

din 1.192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.