Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 55,0% sub estimat
Diverse produse alimentare
- Număr anunț
- DA23393336
- Autoritate contractantă
- Compania Municipala Medicala Bucuresti (CUI 37938251)
- Furnizor / câștigător
- AMADOCOM SRL (CUI RO10374347)
- Cod CPV
- 15863000-5 · Ceai (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.097,88 RON
- Valoare atribuită
- 9.947,88 RON 55,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.06.2019 10:07
- Termen limită
- 03.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.947,88 RON
din 22.097,88 RON estimat
55,0%
Adjudecat la 45,0% din estimat · economie 12.150,00 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.