- Număr anunț
- DA24522306
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "HOREA (CUI 4566666)
- Furnizor / câștigător
- EVELIN SRL (CUI 11189801)
- Cod CPV
- 03222111-4 · Banane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,24 RON
- Valoare atribuită
- 247,24 RON
- Data publicării
- 28.11.2019 10:41
- Termen limită
- 06.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 07:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
247,24 RON
din 247,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro