Atribuită Cumpărare directă

GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT 14 MAI pachet

Număr anunț
DA36423856
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit 14 Mai Satu Mare (CUI 4038695)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711100-0 · Frigidere si congelatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.823,20 RON
Data publicării
03.09.2024 14:32
Data finalizării
05.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.823,20 RON