Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMENAJARE BUCATARIE EXTERIOARA CASA DE CULTURA MIERCUREA SIBIULUI
- Număr anunț
- DA24258247
- Autoritate contractantă
- ORASUL MIERCUREA SIBIULUI (CUI 4406266)
- Furnizor / câștigător
- SPORTSLINE SRL (CUI 21992718)
- Cod CPV
- 45211320-8 · Lucrari de constructii de verande (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.201,14 RON
- Valoare atribuită
- 67.201,14 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 13:30
- Termen limită
- 06.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.201,14 RON
din 67.201,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro