Ofertă acceptată
Cumpărare directă
*GRUPE SANGUINE – PACHET seruri hemotest, transfuzie Anti-A+Anti-B+Anti-AB+Anti-D, cod C12TR-SET1
- Număr anunț
- DA24252132
- Autoritate contractantă
- Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.143 RON
- Valoare atribuită
- 1.143 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 09:24
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.143 RON
din 1.143 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro