Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURFANIOS PREMIUM - DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE COMPATIBIL SI CU SUPRAFETELE DIN BLOCUL ALIMENTAR

Număr anunț
DA23986819
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.100 RON
Valoare atribuită
17.100 RON
Data publicării
30.09.2019 15:16
Termen limită
05.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.100 RON

din 17.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.