Ofertă acceptată
Cumpărare directă
45233140-2 Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Număr anunț
- DA23978852
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUGHEA DE JOS (CUI 4122493)
- Furnizor / câștigător
- DRUM CONSTRUCT LOGISTIK SRL (CUI RO25707881)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448.221,60 RON
- Valoare atribuită
- 448.221,60 RON
- Data publicării
- 30.09.2019 10:21
- Termen limită
- 05.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2019 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
448.221,60 RON
din 448.221,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro