Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTO TRANSPORT COPII CONFOM DEVIZ ESTIMATIV 12497

Număr anunț
DA23988816
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LIEBLING (CUI 29145778)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI RO13451525)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.199 RON
Valoare atribuită
8.199 RON
Data publicării
01.10.2019 09:57
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.199 RON

din 8.199 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.