Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in managementul proiectului
- Număr anunț
- DA23601406
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- MSDBIZ CONSULTING SRL (CUI 37070226)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.900 RON
- Valoare finală
- 39.900 RON
- Data publicării
- 31.07.2019 14:52
- Termen limită
- 06.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2019 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.