Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM DESKTOP I5 8GB DDR4,128 GB SSD+1TB HDD+WIN 10

Număr anunț
DA23601418
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
Furnizor / câștigător
TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI RO41042100)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.148,14 RON
Valoare atribuită
4.148,14 RON
Data publicării
31.07.2019 14:53
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.148,14 RON

din 4.148,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.