Acasă · Licitații
· Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANVELOPA DIRECTIE FULDA 13R22.5+ANVELOPA TRACTIUNE CONTINENTAL 13R22.5
- Număr anunț
- DA23603033
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- AUTOSTREET CAR CENTER STL (CUI RO35046361)
- Cod CPV
- 34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.315,30 RON
- Valoare atribuită
- 7.315,30 RON
- Data publicării
- 01.08.2019 08:27
- Termen limită
- 06.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2019 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.315,30 RON
din 7.315,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro