Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese utilaje agricole

Număr anunț
DA23597211
Autoritate contractantă
COMUNA BERENI (PRIMARIA COMUNEI BERENI) (CUI 16402632)
Furnizor / câștigător
ZETOR TRACTOR SRL (CUI RO17235478)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.452,65 RON
Valoare atribuită
4.452,65 RON
Data publicării
31.07.2019 10:48
Termen limită
05.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.452,65 RON

din 4.452,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.