Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PIULITA ROATA/ POZITIA 3/ PAAP / 2019

Număr anunț
DA23988381
Autoritate contractantă
ETA S.A. (CUI RO10524177)
Furnizor / câștigător
ELIT ROMANIA PIESE AUTO ORIGINALE SRL (CUI RO12058790)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,90 RON
Valoare atribuită
101,90 RON
Data publicării
01.10.2019 09:42
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,90 RON

din 101,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.