Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs initiere - Tehnician devize si masuratori in constructii

Număr anunț
DA23739172
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
Furnizor / câștigător
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
Cod CPV
80531000-5 · Servicii de formare in domeniul industriei si tehnicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
28.08.2019 12:09
Termen limită
04.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.