Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție plăcuțe și certificate de înregistrare

Număr anunț
DA23383484
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
VESTA BUSINESS S.R.L. (CUI RO17037519)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.300 RON
Valoare atribuită
9.300 RON
Data publicării
27.06.2019 10:45
Termen limită
05.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.300 RON

din 9.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.