Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Întocmire documentatie obtinere aviz S.G.A. proiect,,Modernizare trama stradală, Comuna Caineni"
- Număr anunț
- DA23387055
- Autoritate contractantă
- Comuna Caineni (CUI 2541681)
- Furnizor / câștigător
- CIORANU ION SRL (CUI 24440432)
- Cod CPV
- 71356300-1 · Servicii de suport tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 27.06.2019 13:21
- Termen limită
- 03.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro