Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRONOMIC STAGE EUIECX-10 CABLU

Număr anunț
DA24540308
Autoritate contractantă
LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE GH. TATTARASCU (CUI 8685627)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233,60 RON
Valoare atribuită
233,60 RON
Data publicării
29.11.2019 12:43
Termen limită
04.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233,60 RON

din 233,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.