Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun spuma GOJO LUXURY

Număr anunț
DA24538489
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
VERAMITECH S.R.L. (CUI RO26755674)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
29.11.2019 11:43
Termen limită
04.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.