Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare componente conexiuni telefonice la SDEE TN - Sucursala Baia Mare

Număr anunț
DA24540654
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
32551100-1 · Conexiuni telefonice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.554,60 RON
Valoare atribuită
3.554,60 RON
Data publicării
29.11.2019 12:54
Termen limită
05.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 08:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.554,60 RON

din 3.554,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.