Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED Smart Samsung, 100 cm, 40NU7182, 4K Ultra HD, UE40NU7182UXXH
- Număr anunț
- DA23602367
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRIVITA (PRIMARIA GRIVITA VASLUI) (CUI 3394074)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.679 RON
- Valoare atribuită
- 1.679 RON
- Data publicării
- 31.07.2019 16:18
- Termen limită
- 05.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2019 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.679 RON
din 1.679 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro