Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DEZINFECTANTI MEDICALI ADV1097601
- Număr anunț
- DA23759365
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.265,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.265,56 RON
- Data publicării
- 02.09.2019 07:13
- Termen limită
- 07.09.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2019 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.265,56 RON
din 1.265,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro