Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prajitura casei mini cacao/lapte 30g*15 buc

Număr anunț
DA24543452
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE HAGHIG (CUI 4404770)
Furnizor / câștigător
ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
Cod CPV
15821000-9 · Produse de panificatie prajite si produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720,92 RON
Valoare atribuită
720,92 RON
Data publicării
29.11.2019 14:42
Termen limită
04.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720,92 RON

din 720,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.