Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie consumabile Brother - Drum Unit BROTHER DR3400
- Număr anunț
- DA23754914
- Autoritate contractantă
- Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,80 RON
- Valoare atribuită
- 453,80 RON
- Data publicării
- 30.08.2019 10:51
- Termen limită
- 04.09.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2019 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
453,80 RON
din 453,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro