Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electropompa Flygt apa uzata CP 3045, conform anunt publicitar ADV1100626
- Număr anunț
- DA23960016
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
- Cod CPV
- 42122000-0 · Pompe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.992 RON
- Valoare atribuită
- 13.992 RON
- Data publicării
- 26.09.2019 12:46
- Termen limită
- 01.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2019 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.992 RON
din 13.992 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro