Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport alimente si materiale crese Bistrita
- Număr anunț
- DA23988384
- Autoritate contractantă
- Directia Municipala de Sanatate Bistrita (CUI 4347585)
- Furnizor / câștigător
- LUCKY LUCIANO SRL (CUI RO23037670)
- Cod CPV
- 60183000-4 · Inchiriere de camionete cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.990 RON
- Valoare atribuită
- 2.990 RON
- Data publicării
- 01.10.2019 09:42
- Termen limită
- 06.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2019 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.990 RON
din 2.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro