Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare, incarcare si inlocuire a pieselor defecte ale stingatoarelor de incendiu
- Număr anunț
- DA23394304
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- STAR STING SRL (CUI 25408111)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.510 RON
- Valoare atribuită
- 1.510 RON
- Data publicării
- 28.06.2019 10:50
- Termen limită
- 03.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.510 RON
din 1.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro