Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de renovare si reparatii curente la sedii ale Primariei Minicipiului Lupeni

Număr anunț
DA23744194
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
TERMOPRIM SRL (CUI 20798218)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210.000 RON
Valoare atribuită
210.000 RON
Data publicării
29.08.2019 08:27
Termen limită
07.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210.000 RON

din 210.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.