Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TN321BK Cartus Toner Minolta Bizhub C224 TN321 TN 321 TN-321 Black original A33K150
- Număr anunț
- DA24261831
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 467,44 RON
- Valoare atribuită
- 467,44 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 16:20
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
467,44 RON
din 467,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro