Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINA DE GATIT 6 FOCURI, CUPTOR GAZ+SUPORT INCHIS
- Număr anunț
- DA23600819
- Autoritate contractantă
- GRADINITA LUMEA PRICHINDEILOR (CUI 18004650)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.330,39 RON
- Valoare atribuită
- 9.330,39 RON
- Data publicării
- 31.07.2019 14:14
- Termen limită
- 05.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2019 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.330,39 RON
din 9.330,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro