Ofertă acceptată Cumpărare directă

calculator intel core i5 3470 4gb ssd 480gbhdd 500 win10 pro

Număr anunț
DA23756591
Autoritate contractantă
Comuna MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 5209874)
Furnizor / câștigător
X-TREME SRL (CUI RO15141814)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,47 RON
Valoare atribuită
1.176,47 RON
Data publicării
30.08.2019 12:31
Termen limită
04.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,47 RON

din 1.176,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.