Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet consumabile laser - tonere

Număr anunț
DA23756725
Autoritate contractantă
Comuna MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 5209874)
Furnizor / câștigător
X-TREME SRL (CUI RO15141814)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,84 RON
Valoare atribuită
621,84 RON
Data publicării
30.08.2019 12:38
Termen limită
04.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,84 RON

din 621,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.