Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet G

Număr anunț
DA23753634
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Magureni (CUI 29062400)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,94 RON
Valoare atribuită
873,94 RON
Data publicării
30.08.2019 09:37
Termen limită
04.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873,94 RON

din 873,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.