Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fisa tip asistent
- Număr anunț
- DA24252334
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
- Furnizor / câștigător
- RATTAN NOBLESSE S.R.L. (CUI 39417942)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290 RON
- Valoare atribuită
- 1.290 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 09:33
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.290 RON
din 1.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro