Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SURUBURI
- Număr anunț
- DA24545443
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 156 RON
- Valoare atribuită
- 156 RON
- Data publicării
- 02.12.2019 08:05
- Termen limită
- 07.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
156 RON
din 156 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro