Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEZINFECTANT MAINI GEL 75 ML SANYTOL
- Număr anunț
- DA24260767
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA SALAJ (CUI 11340679)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297,20 RON
- Valoare atribuită
- 297,20 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 15:12
- Termen limită
- 05.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
297,20 RON
din 297,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro